Nichicon UZP1V3R3MCL1GB
Aluminum Electrolytic Capacitor, Non-polarized, Aluminum (wet), 35V, 20% +Tol, 20% -Tol, 3.3uF, Surface Mount, 2121
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet1 页11 年前
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginJapan, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00
Introduction Date2003-09-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Wurth Elektronik865250540002
SMD Aluminium Electrolytic Capacitor, WCAP-ASNP Series, 3.3 F, 35 V, Radial Can - SMD, 4 mm
PanasonicEEE-1EA3R3NR
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 25V 3.3muF ±20% 0.157Dia 4.00mm
Wurth Elektronik865250440001
SMD Aluminium Electrolytic Capacitor, WCAP-ASNP Series, 3.3 F, 25 V, Radial Can - SMD, 4 mm
3.3uF 35V 16mA@120Hz 卤20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
3.3uF 25V 12mA@120Hz 卤20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
PanasonicECE-V1EA3R3NR
Panasonic ECEV1EA3R3NR - Aluminum Electrolytic Capacitors (Surface Mount Type)
描述
CAP ALUM 3.3UF 20% 35V SMD