Cornell Dubilier AVS227M10E16T-F
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 10V 20% AEC-Q200
NRND
数据表和文档
IHS
Datasheet6 页4 年前
Newark
Sager Electronics
供应链
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 3 months ago)
相关零件
PanasonicEEE-1AA221P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR S 10V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEE-1AA221AP
220uF 10V 125mA@120Hz 2惟 卤20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS
PanasonicEEEFK1A221P
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 10V 220muF 卤20% 0.315Dia 8.00mm
Cornell DubilierAFK227M10E16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 10V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 10V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
描述
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 3733
CAP ALUM 220UF 20% 10V SMD
Capacitor; SMT-AL(V-CHIP)
Aluminum Electrolytic Capacitor 220Uf 10V 20%, Smd, Full Reel; Capacitor Case/Package:Radial Can - Smd; Capacitance:220Μf; Voltage(Dc):10V; Esr:2Ohm; Lifetime @ Temperature:2000 Hours @ 125°C; Polarity:Polar; Product Diameter:8Mm Rohs Compliant: Yes |Cornell Dubilier AVS227M10E16T-F