Cornell Dubilier AFK227M10E16T-F
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR AFK 10V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
Production
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet7 页4 年前
Newark
New Yorker Electronics
Electro Sonic
Future Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.04%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.22.00.20
Introduction Date2001-07-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PanasonicEEE-FK1A221AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FK 10V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
PanasonicEEEFK1A221P
PanasonicEEEFT1A221AP
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR FT 10V 220muF ±20% 0.248Dia 6.30mm
Cornell DubilierAVS227M10E16T-F
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 220uF 10V 20% AEC-Q200
Radial Can - SMD ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR UUR 10V 220muF ±20% 0.315Dia 8.00mm
United Chemi-ConEMZA100ADA221MF80G
Cap Aluminum Lytic 220uF 10V 20%( 6.3 X 7.7mm) SMD 280mA 2000h 105C Automotive T/R
描述
-55 °C to 105 °C, SMT Aluminum Electrolytic Capacitors - Lowest E.S.R., 105 °C 220µF 10V
Aluminum Electrolytic Capacitor, Polarized, Aluminum (wet), 10V, 20% +Tol, 20% -Tol, 220uF, Surface Mount, 3733
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10V 220uF 8X6.2 AEC- Q200