Cornell Dubilier 150473J630EC
Film Capacitor, Non-polarized, Polyester, 630V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet4 页4 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
+1270%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
相关零件
Cornell Dubilier150473J400DB
CAPACITOR; FILM METALLIZED POLYESTER;CAP .047UF ;TOL+- 5%; AXIAL; VOL-RTG 400V
Cornell Dubilier150473J250BB
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047Uf, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyester, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Film Capacitor, Polyester, 250V, 5% +Tol, 5% -Tol, 0.047uF, Through Hole Mount
Cap Film 0.047uF 400V PET 5% (7 X 14mm) Axial 100°C Bulk
Cornell Dubilier150473K630EC
Film Capacitor, Non-Polarized, Polyester, 630V, 10% +Tol, 10% -Tol, 0.047Uf, Through Hole Mount
描述
Axial FILM CAPACITOR 150 630V 0.047muF ±5% 0.315Diax0.807L 8.00mmx20.50mm
Cap Film 0.047uF 630V PET 5%( 8 X 20.5mm) Axial 125C Bulk
150 Series 0.047 uF 630 V ±5 % Axial Metallized Polyester Film Capacitor
Capacitor, Metallized Polyester, Axial, 0.047uF, 630V, 5% | Cornell-Dubilier 150473J630EC
CAPACITOR POLYESTER FILM 0.047UF, 630V,; CAPACITOR POLYESTER FILM 0.047UF, 630V, 10%, AXIAL; Capacitance: 47000pF; Voltage Rating: 630V; Dielectric Type: Metallized PET; Capacitance Tolerance: ± 5%; Product Range: 150 Series; Capacitor Case Style: -; Lead Spacing: -
Capacitor Polyester Film 0.047Uf, 630V, 10%, Axial; Rango De Producto:Serie 150; Capacidad:0.047Μf; Tolerancia, Capacitancia:± 5%; Tipo De Dieléctrico Del Condensador:Pet (Poliéster); Tensión Nominal:630V; Tipo De Condensador:- |Cornell Dubilier 150473J630EC