Coilcraft XEL5030-472MEB
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 2221
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AztechXEL5030-472MEB458
12h
数据表和文档
Coilcraft Direct
备用零件
Price @ 1000
Stock
458
Authorized Distributors
0
Inductance
4.7 µH
4.7 µH
Tolerance
20 %
20 %
Current Rating
Shielding
Shielded
Shielded
DC Resistance (DCR)
40 mΩ
40 mΩ
Q Factor
Test Frequency
1 MHz
1 MHz
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
描述
Power Inductor, shielded, composite core, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-free