Coilcraft XAL1580-741MED
General Purpose Inductor, 0.74uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 6460
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页4 年前
3 个月趋势:
-98.96%
相关零件
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 4539
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 6462
General Purpose Inductor, 0.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 6462
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Ind Power Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 15.5A T/R
Inductor Power Shielded/Molded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Powdered Iron 8.5A 0.012Ohm DCR 2020 T/R
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen f
FIXED IND 740NH 43.2A 0.86 MOHM
1MHz 35.1MHz 86A 43.2A 740nH 860m¦¸ ¡À20% , 16.2mm*15.2mm*8.2mm
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO
43.2A 740nH ±20% 86A Power Inductors ROHS