Coilcraft XAL1010-681MED
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 4539
数据表和文档
Farnell
3 个月趋势:
-4.88%
SnapEDA
封装
相关零件
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 6462
Inductor Power Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Iron 34A 0.0017Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 0.68uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
Ind Power Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Carbonyl Powder 15.5A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 0.68uH 20% 100KHz Metal 6.5A 0.022Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 680nH 20% 100KHz Metal 16A 5.39mOhm DCR Blister T/R
描述
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead ONE SURFACE Fixed Inductor 125C 53MHz 960mOhm 680nH
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen-f
FIXED IND 680NH 48A 960 OHM SMD
Surface Mount Power Inductor, AEC-Q200 XAL1010 Series, 680 nH, 20%, Shielded, 960 ohm, 48 A RoHS Compliant: Yes
1MHz 53MHz 62A 48A 680nH 960¦Ì¦¸ ¡À20% , 11.3mm*10mm*10mm
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO
INDUCTOR, 680NH, 48A, 20%, PWR, 53MHZ; Inductance: 680nH; RMS Current (Irms): 48A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 62A; Product Range: XAL1010 Series; Power Inductor Case: 11.3mm x 10mm x 10mm; DC Resistance Max: 960µohm; Inductance Tolerance: ± 20%; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019); Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; Self Resonant Frequency Min: 53MHz