Coilcraft XAL1010-103MED
POWER INDUCTOR, SHIELDED, 20% TO / 10 µH Shielded Inductor 15.5 A 14.75mOhm Max Nonstandard
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页4 年前
Datasheet4 页13 年前
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
+51.62%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
3D下载
Ultra Librarian
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 10A 0.0165Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1KHz 16Q-Factor Ferrite 6.5A 0.018Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Iron 10A 0.0168Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 7.8A 0.01488Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz Ferrite 5.1A 14.88mOhm DCR Blister T/R
Wurth Elektronik7443321000
POWER-CHOKE WE-HCC 1210 (Ferrite) | FIXED IND 10UH 9A 14.4 MOHM SMD
描述
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Composite-Core, SMD, 4439
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS, halogen f