Coilcraft SER1390-223MLD
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5050
Production
价格与库存
数据表和文档
Farnell
Datasheet2 页5 年前
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-99.51%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-06-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
TAIYO YUDENNS12575T220MN
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 4.05A 0.0312Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNS12555T220MN
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 3.81A 0.0357Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 12A 0.0265Ohm DCR Automotive T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 5040 T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.5A T/R
描述
Fixed Inductors 22 μH Shielded 20 % SMD/SMT Tape & Reel 100 kHz
Power Inductors – SMD; COILCRAFT; SER1390-223MLD; 22 µH; 23.1 mOhm; 100 kHz; 20 %
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active Contains Lead Fixed Inductor 85C 20.3MHz 23.1mOhm 22muH
Surface Mount Power Inductor, SER1390 Series, 22 H, 20%, Shielded, 0.0231 ohm, 7 A RoHS Compliant: Yes
Power inductor, high current, 20% tol, SMT, RoHS
100KHz 20.3MHz 7.36A 7.7A 22¦ÌH 23.1m¦¸ ¡À20% 13mm*9mm
INDUCTOR, 22UH, 7A, 20%, 20.3MHZ, REEL; Inductance: 22µH; RMS Current (Irms): 7A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 6.8A; Product Range: SER1390 Series; Power Inductor Case: 13.5mm x 13.5mm x 9mm; DC