Bourns SRP1770TA-220M
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 12A 0.0265Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
Newark
Electro Sonic
HQonline
库存历史记录
3 个月趋势:
+83.51%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRP1770TA-220M 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2015-08-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 20Q-Factor Carbonyl Powder 9A 0.037Ohm DCR Automotive T/R