Coilcraft MLC1250-132MLC
General Purpose Inductor, 1.3uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 4441
数据表和文档
3 个月趋势:
-30.56%
相关零件
General Purpose Inductor, 1.2uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 4541
Inductor Power Shielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz Iron 27A 0.0033Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1.2uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND Fixed Inductor 85C 76MHz 2.62mOhm 1.3muH