Coilcraft MLC1260-122MLC
General Purpose Inductor, 1.2uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 4541
数据表和文档
Coilcraft Direct
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.49%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-11-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 1.2uH 20% 100KHz Iron 27A 0.0033Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 1.3uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 4441
General Purpose Inductor, 1.2uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 5349
描述
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, PWR, 1.2UH,17.6A,20%,93MHZ