Coilcraft 1008CS-220XJLB
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1210
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页8 年前
Newark
Coilcraft Direct
供应链
Country of OriginIndonesia, Mainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-12-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2520/1008
Inductor RF Wirewound 0.022uH 5% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1008 T/R
Ind 22.00 Nh 1.000 A 120.00 Mohm/ Tape & Reel (Tr) Rohs Compliant: Yes |Abracon AISC-1206-22NJ-T
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Ind Chip Wirewound 22nH 5% 250MHz 80Q-Factor Ceramic 1.2A 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.022uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1608/0603
描述
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, RF, 22NH, 5%, 2.4GHZ, SMD
INDUCTOR, 22NH, 5%, 2.4GHZ, RF, SMD; Inductance: 22nH; Product Range: 1008CS Series; DC Current Rating: 1A; High Frequency Inductor Case: 1008 [2520 Metric]; Inductor Construction: Wirewound; DC Resistance Max: 0.12ohm; Induct