Coilcraft 0603CT-43NXGLU
General Purpose Inductor, 0.043uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
DistributorSKUMinPkg
Farnell0603CT-43NXGLU05Cut Tape
19h
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页5 年前
Coilcraft Direct
Newark
相关零件
General Purpose Inductor, 0.043uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.043uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.039uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Inductor RF Wirewound 0.047uH 2% 200MHz 50Q-FactorCeramic 0.5A 0.31Ohm DCR 0805 T/R
General Purpose Inductor, 0.043uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.043uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
描述
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 43NH, 2%, 2.1GHZ, RF, SMD
INDUCTOR, RF, 43NH, 2%, 2.1GHZ, SMD; Product Range:COILCRAFT - 0603CT Series; Inductance:43nH; Inductance Tolerance:± 2%; Inductor Case Style:0603 [1608 Metric]; DC Resistance Max:0.44ohm; DC Current Rating:530mA; Inductor ;RoHS Compliant: Yes