Coilcraft 0603CS-27NXJLW
General Purpose Inductor, 0.027uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
3 个月趋势:
-32.45%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2002-12-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor RF Wirewound 0.027uH 5% 250MHz 35Q-Factor Alumina 0.6A 0.22Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.027uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.027uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Inductor RF Chip Wirewound 27nH 5% 250MHz 38Q-Factor Ceramic 490mA 190mOhm DCR 0603 T/R
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.027uH 5% 250MHz 40Q-Factor Ceramic 0.6A 0.22Ohm DCR 0603 Automotive T/R
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Active Contains Lead (Type) Inductor 125C 2.8GHz 220mOhm 27nH
250MHz 2.8GHz 40 27nH 220m¦¸ ¡À5% 0603 1.8mm*1.12mm*1.12mm