Coilcraft 0603CS-11NXJLW
General Purpose Inductor, 0.011uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Production
价格与库存
数据表和文档
Coilcraft Direct
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+193%
Introduction Date2002-12-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor RF Wirewound 0.011uH 5% 250MHz 35Q-Factor Ceramic 0.6A 0.13Ohm DCR 0603 T/R
Wurth Elektronik744765111A
FIXED IND 11NH 640MA 120MOHM SMD / 11 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 640 mA 120mOhm Max 0402 (1005 Metric)
Inductor RF Wirewound 0.011uH 5% 250MHz 26Q-Factor Ceramic 0.64A 0.12Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Wirewound 0.012uH 5% 250MHz 35Q-Factor Alumina 0.7A 0.13Ohm DCR 0603 T/R
Inductor RF Wirewound 0.01uH 5% 250MHz 30Q-Factor Alumina 0.7A 0.13Ohm DCR 0603 T/R
Ind Chip Wirewound 10nH 5% 250MHz 30Q-Factor Alumina 700mA 0603 T/R
描述
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.011uH 5% 250MHz 30Q-Factor Ceramic 0.7A 0.13Ohm DCR 0603 Automotive T/R
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS
Surface Mount High Frequency Inductor, AEC-Q200 0603CS Series, 11 nH, 5%, 0603 [1608 Metric] RoHS Compliant: Yes
GENERAL PURPOSE INDUCTOR RoHS Compliant Contains Lead WRAPAROUND Fixed Inductor 125C 4GHz 130mOhm 11nH
250MHz 4GHz 30 11nH 130m¦¸ ¡À5% 0603 1.8mm*1.12mm*1.12mm
INDUCTOR, 11NH, 5%, 4GHZ, RF, SMD; Inductance: 11nH; Product Range: 0603CS Series; DC Current Rating: 700mA; High Frequency Inductor Case: 0603 [1608 Metric]; Induc; Available until stocks are exhausted Alternative available