Coilcraft 0402CS-23NXGLU
General Purpose Inductor, 0.023uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Obsolete
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Farnell0402CS-23NXGLU705Cut Tape
21h
Summit Electronics0402CS-23NXGLU联系方式
>1wk
数据表和文档
Newark
Datasheet2 页5 年前
Datasheet2 页13 年前
Coilcraft Direct
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
相关零件
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.024uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.022uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Wirewound 0.023uH 2% 250MHz 26Q-Factor Ceramic 0.4A 0.25Ohm DCR 0402 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 23nH 2% 100MHz 25Q-Factor 310mA 300mOhm DCR 0402 Paper T/R
描述
Surface Mount High Frequency Inductor, AEC-Q200 0402CS Series, 23 nH, 2%, 0402 [1005 Metric] RoHS Compliant: Yes
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 23NH, 2%, 2.72GHZ, RF, SMD; Inductance: 23nH; Product Range: 0402CS Series; DC Current Rating: 400mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; In; Available until stocks are exhausted Alternative available