Bourns SRU6011-100Y
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 1.1A 0.22Ohm DCR T/R
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Electro Sonic
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRU6011-100Y 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-03-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2024-02-19
LTD Date2024-08-18
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 12Q-Factor Ferrite 1.25A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 1.4A 165mOhm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 11.26Q-Factor Ferrite 1.19A 0.11Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 1MHz Metal Alloy 0.68A 0.689Ohm DCR 1008 T/R
描述
General Purpose Inductor, 10uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2625
IND SHIELDED WIREWOUND 10UH 30% FERRITE
FIXED IND 10UH 1.1A 220 MOHM SMD
Ind6.5X6.2X1.1Mm,10Uh30%1.1A, shdsmd |Bourns SRU6011-100Y
POWER INDUCTOR SMD SHIELDED 10UH
10uH ±30% 720mA Power Inductors ROHS