Bourns SRU6013-100Y
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 1.4A 165mOhm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
Master Electronics
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRU6013-100Y 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2007-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 18Q-Factor Ferrite 1.8A 0.063Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 1.3A 0.15Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 100KHz 14Q-Factor Ferrite 1A 0.24Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 30% 1MHz Metal Alloy 0.68A 0.689Ohm DCR 1008 T/R
描述
General Purpose Inductor, 10uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2624
FIXED IND 10UH 1.4A 165 MOHM SMD
10uH ±30% 1A SMD,6.2x6.5mm Power Inductors ROHS