Bourns SRR1260A-221K
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页6 年前
Master Electronics
Newark
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 1.6A 0.4Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 13Q-Factor Ferrite 1.1A 0.38Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 1.6A 0.4Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 220uH 10% 10KHz Ferrite 1.9A 0.252Ohm DCR RDL