Bourns SRR1280A-221K
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 1.6A 0.4Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
Newark
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-46.98%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRR1280A-221K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 13Q-Factor Ferrite 1.1A 0.38Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 24Q-Factor Ferrite 1.6A 0.4Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 11Q-Factor Ferrite 0.7A 0.46Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz Ferrite 1.89A 0.162Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Unshielded Drum Core 220uH 10% 10KHz Ferrite 1.9A 0.252Ohm DCR RDL
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 0.35A 1.57Ohm DCR T/R
描述
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Srr1280A Series, 220 H, 10%, Shielded, 0.4 Ohm, 1.6 A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR1280A-221K
INDUCTOR, 220UH, 1.7A, 10%, POWER; Inductance: 220µH; RMS Current (Irms): 1.6A; Inductor Construction: Shielded; Saturation Current (Isat): 1.7A; Product Range: -; Power Inductor Case: 12.5mm x 12.5mm x 7.5mm; DC Resistance Ma