Bourns SRR0805-680K
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 10% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 600mA 440mOhm DCR T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRR0805-680K 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Ind Power Wirewound 68uH 10% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 620mA T/R
Inductor Power Wirewound 68uH 10% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 0.62A 0.52Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4040/1515
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.5A 0.52Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Drum Core 68uH 10% 100KHz 30Q-Factor Ferrite 0.77A 0.3Ohm DCR RDL
描述
General Purpose Inductor, 68uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4132
1KHz 9MHz 900mA 600mA 28@2.52MHz 68¦ÌH 440m¦¸ ¡À10% 0805 , 10.5mm*8mm*4.7mm
Inductor, Shielded, 68Uh, 900Ma, Smd; Inductance:68Μh; Rms Current (Irms):600Ma; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):900Ma; Product Range:Srr0805 Series; Dc Resistance Max:0.44Ohm; Inductance Tolerance:± 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0805-680K