Bourns SRR0735A-330M
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 1A 0.22Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
Newark
Datasheet4 页6 年前
Datasheet3 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-4.75%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SRR0735A-330M 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 15% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 1.2A 0.16Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Bobbin Core 33uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 1.2A T/R
Power Inductors - SMD FIXED IND 33UH 1.1A 220 MOHM SMD
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 5040 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.3A 0.24Ohm DCR 2020 T/R
TAIYO YUDENNR6028T330M
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 0.286Ohm DCR 2424 T/R
描述
SHIELDED POWER INDUCTOR General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Srr0735A Series, 33 H, 20%, Shielded, 0.22 Ohm, 1 A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0735A-330M