Bourns PM3316S-330M-RC
Ind Power Shielded Bobbin Core 33uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 1.2A T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
JRH Electronics
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-10-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 1.35A 0.15Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 15% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 1.2A 0.16Ohm DCR T/R
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A T/R
TAIYO YUDENNR6045T330M
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 0.1885Ohm DCR 2424 T/R
TAIYO YUDENNRS6045T330MMGK
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 1.45A 0.137Ohm DCR 2424 T/R
描述
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5039
1KHz 15MHz 1.56A 1.2A 40@2.52MHz 33¦ÌH 160m¦¸ ¡À20% SMD,10X12.7MM , 12.7mm*10mm*5.2mm
Ind6x6x4.5mm,10uH20%2.5A,semi-shdSMD / Tape & Reel - 13" reel RoHS Compliant: Yes
FIXED IND 33UH 1.2A 160 MOHM SMD
1.2A 33uH ±20% 1.56A SMD,10x12.7mm Power Inductors ROHS