Bourns SRN8040TA-150M
Ind Power Shielded Wirewound 15uH 20% 1MHz 12Q-Factor Ferrite 3.6A T/R
数据表和文档
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+29.76%