Bourns RLB0914-150KL
Inductor Power Wirewound 15uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 2.4A 0.06Ohm DCR RDL Bag
数据表和文档
IHS
Datasheet8 页5 年前
JRH Electronics
Electro Sonic
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+45.07%