Bourns SDR0703-150KL
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 10% 100KHz 23Q-Factor Ferrite 0.75A 0.24Ohm DCR T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
Master Electronics
element14
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
-6.13%