Bourns SDR0604-181KL
Ind Power Wirewound 180uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 380mA T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页7 年前
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+25.76%
相关零件
Ind Power 180uH 10% 1KHz Ferrite 380mA Axial T/R
Inductor Power Wirewound 180uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.08A 0.58Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Shielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 41Q-Factor Ferrite 0.35A 1.05Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 120mA 7.5Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.51A 0.77Ohm DCR T/R
描述
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
INDUCTOR, POWER, NON-SHIELDED, WIREWOUND, 180UH, 10%, 0.38A
Inductor, Power, 180Uh, 0.38A, 10%, Full Reel; Inductance:180Μh; Rms Current (Irms):380Ma; Inductor Construction:Unshielded; Saturation Current (Isat):500Ma; Product Range:Sdr0604 Series; Dc Resistance Max:1.38Ohm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0604-181KL