Abracon AIAP-01-181K-T
Ind Power 180uH 10% 1KHz Ferrite 380mA Axial T/R
数据表和文档
IHS
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Power Wirewound 180uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 380mA T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.51A 0.77Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.72A 0.63Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Inductor Power Unshielded Drum Core 180uH 10% 100KHz Ferrite 0.84A 0.62Ohm DCR RDL
描述
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Power Inductor 180uH 0.38A 1400mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 180muH