Bourns SDR0603-390KL
Inductor Power Wirewound 39uH 10% 1KHz 22Q-Factor Ferrite 560mA 460mOhm DCR Automotive T/R
数据表和文档
Farnell
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SDR0603-390KL 符号、封装和 3D STEP 模型。
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 39uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.59A 0.59Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2019
Inductor Power Wirewound 39uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.35A 140mOhm DCR T/R
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Inductor Power Unshielded Wirewound 39uH 10% 1KHz Ferrite 2A 0.094Ohm DCR AXL Bag
Wurth Elektronik7447669139
975KHz 17MHz 460mA 40@975kHz 39¦ÌH 1.35¦¸ ¡À10% 4532 , 4.5mm*3.2mm*3.4mm
描述
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
IND WIREWOUND 39UH 10% 1KHZ FERRITE SMD
Surface Mount Power Inductor, Sdr0603 Series, 39 H, 10%, Unshielded, 0.46 Ohm, 560 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0603-390KL
INDUCTOR, 39UH, 10%, 0.56A, SMD; Inductance: 39µH; RMS Current (Irms): 560mA; Inductor Construction: Unshielded; Saturation Current (Isat): 660mA; Product Range: SDR0603 Series; Power Inductor Case: 5.8mm x 5.8mm x 3.9mm; DC R