Abracon AIAP-02-390K
Inductor Power Unshielded Wirewound 39uH 10% 1KHz Ferrite 2A 0.094Ohm DCR AXL Bag
数据表和文档
IHS
Datasheet2 页21 年前
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Abracon AIAP-02-390K 符号、封装和 3D STEP 模型。
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 39uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4439
Inductor Power Wirewound 39uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.85A 0.1Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 39uH 10% 100KHz 24Q-Factor Ferrite 0.38A 1.12Ohm DCR Automotive T/R
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel