Bourns SDR0503-150ML
Ind Power Wirewound 15uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.05A T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet3 页7 年前
Datasheet2 页15 年前
element14 APAC
库存历史记录
3 个月趋势:
+46.30%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SDR0503-150ML 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Ind Power Wirewound 15uH 15% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 1.3A T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 0.92A 0.24Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.11A 0.19Ohm DCR 1515 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 0.2244Ohm DCR 2020 T/R
TAIYO YUDENNRS5020T150MMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 15uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 0.198Ohm DCR T/R
描述
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2019
1KHz 27MHz 1.26A 1.05A 20@2.52MHz 15¦ÌH 190m¦¸ ¡À20% SMD,4.8X5MM , 5mm*4.8mm*3.3mm
FIXED IND 15UH 1.05A 190MOHM SMD
1.05A 15uH ±20% 1.26A SMD,4.8x5mm Power Inductors ROHS
Surface Mount Power Inductor, Sdr0503 Series, 15 H, 20%, Unshielded, 0.19 Ohm, 1.05 A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0503-150ML