Bourns SDR0403-6R8ML
Ind Power Wirewound 6.8uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 1.41A T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页7 年前
Farnell
_legacy Avnet
Electro Sonic
3 个月趋势:
-2.25%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns SDR0403-6R8ML 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1.6A 0.07Ohm DCR T/R