Bourns SDE0805A-820K
Inductor Power Unshielded Wirewound 82uH 10% 1MHz Ferrite 1.2A 0.37Ohm DCR Automotive T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
-1.71%
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 82uH 10% 1MHz Ferrite 0.9A 0.6Ohm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENLHL10TB820K
Ind Power 82uH 10% 2.52MHz 40Q-Factor Ferrite 1.4A RDL Ammo Pack
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 82uH 10% 1MHz Ferrite 0.09A 9.75Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 82uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
General Purpose Inductor, 82uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
描述
General Purpose Inductor, 82uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
SMD NON-SHIELDED POWER INDUCTOR, 82UH, 10%, SDE0805A
FIXED IND 82UH 1.2A 370 MOHM SMD
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sde0805A Series, 82 H, 10%, Unshielded, 0.37 Ohm, 1.2 A |Bourns, Inc. SDE0805A-820K
SDE0805A Nonstandard 0.307Lx0.276W 7.80mmx7.00mm 82muH
1MHz 9.4MHz 1A 1.2A 82¦ÌH 370m¦¸ ¡À10% SMD,7X7.8MM , 7.8mm*7mm*5.5mm
INDUCTOR, UNSHLD, 82UH, 10%, 1.2A