Bourns SDE0604A-820K
Inductor Power Unshielded Wirewound 82uH 10% 1MHz Ferrite 0.9A 0.6Ohm DCR Automotive T/R
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 82uH 10% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 1.28A 0.23Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 82uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.58A 0.6Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 82uH 10% 1MHz Ferrite 0.09A 9.75Ohm DCR 0806 T/R
General Purpose Inductor, 82uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 82uH 10% 1KHz 0.58A 0.6Ohm DCR AXL T/R
描述
General Purpose Inductor, 82uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
1MHz 8MHz 680mA 900mA 82¦ÌH 600m¦¸ ¡À10% SMD,5.2X5.8MM , 5.8mm*5.2mm*4.8mm
SMD NON-SHIELDED POWER INDUCTOR, 82UH, 10%, SDE0604A
FIXED IND 82UH 900MA 600MOHM SMD
INDUCTOR, UNSHLD, 82UH, 10%, 0.9A
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sde0604A Series, 82 H, 10%, Unshielded, 0.6 Ohm, 900 Ma |Bourns, Inc. SDE0604A-820K
82uH ±10% 680mA SMD,5.2x5.8mm Power Inductors ROHS