Abracon AIAP-01-820K-T
Inductor Power Unshielded Wirewound 82uH 10% 1KHz 0.58A 0.6Ohm DCR AXL T/R
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet3 页6 年前
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 82uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 0.58A 0.6Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 82uH 10% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 0.42A 1.27Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 82uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.78A 0.37Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 82uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 82uH 10% 1MHz Ferrite 0.09A 9.75Ohm DCR 0806 T/R
Ind Chip Molded Wirewound 82uH 10% 2.52MHz 50Q-Factor 120mA 1812 T/R
描述
Ind Power 82uH 10% 1KHz Ferrite 580mA Axial T/R
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Power Inductor 82uH 0.58A 600mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
FIXED IND 82UH 580MA 600 MOHM TH
General Purpose Inductor, 82uH, 10%, 1 Element