Bourns RLB9012-822KL
Inductor Power Wirewound 8200uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.18A 22.7Ohm DCR RDL Bag
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
JRH Electronics
Electro Sonic
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.81%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns RLB9012-822KL 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
Introduction Date2007-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 8200uH 10% 1KHz 102Q-Factor Ferrite 0.11A 34Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 8200uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Ind RF Choke 8.2mH 10% 252KHz 20Q-Factor Ferrite 50mA RDL Bag
Inductor Power Wirewound 8200uH 10% 252KHz 60Q-Factor Ferrite 0.036A 30Ohm DCR RDL Bag
描述
FIXED IND 8.2MH 180MA 22.7OHM TH / 8.2 mH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 180 mA 22.7Ohm Max Radial, Vertical Cylinder