Bourns RLB9012-682KL
Inductor Power Wirewound 6800uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.2A 20.7Ohm DCR RDL Bag
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
JRH Electronics
Electro Sonic
Master Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-72.69%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns RLB9012-682KL 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz Ferrite 0.15A 16.3Ohm DCR AXL Bag
Inductor Power Wirewound 6800uH 10% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 0.12A 9.4Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz 0.059A 60Ohm DCR AXL T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz 105Q-Factor Ferrite 0.11A 30Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 6.8mH 10% 252KHz 60Q-Factor Ferrite 40mA RDL Bag
General Purpose Inductor, 6800uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
描述
MAGNETICS - FIXED INDUCTOR THROUGH HOLE
1KHz 400KHz 200mA 15@252kHz 6.8mH 20.7¦¸ ¡À10% ,D9XL12.2MM , 9mm*12.2mm
FIXED IND 6.8MH 200MA 20.7OHM TH
RLB9012 Radial Vertical Cylinder 0.354Dia 9.00mm 6.8mH
INDUCTOR HI CURRNT RADIAL 6800UH