Abracon AIAP-01-682K-T
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz 0.059A 60Ohm DCR AXL T/R
数据表和文档
JRH Electronics
Datasheet3 页6 年前
Master Electronics
Abracon SCT
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.09%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2012-02-21
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Inductor Power Wirewound 6800uH 10% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 0.2A 20.7Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz 105Q-Factor Ferrite 0.11A 30Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 6800uH 10% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 0.12A 9.4Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 6800uH 10% 1KHz Ferrite 0.15A 16.3Ohm DCR AXL Bag
Ind Power Wirewound 6.8mH 10% 252KHz 60Q-Factor Ferrite 40mA RDL Bag
描述
Tape & Reel / Axial Power Inductor, 9.14mm x 3.3mm, 2,500pc per reel
Fixed Inductors FIXED IND 6.8MH 59MA 60 OHM TH
AIAP-01 Series 6.8 mH 59 mA 60 Ohm DCR Through Hole Epoxy Coated Power Inductor
Power Inductor 6800uH 0.059A 60000mΩ, AIAP-01 , RoHS
Abracon SCT
General Purpose Inductor, 6800uH, 10%, 1 Element
INDUCTOR 6800UH .059A 10% AXIAL
1KHz 360KHz 59mA 6.8mH 60¦¸ ¡À10% ,D3.3XL9.1MM 9.14mm
AIAP-01 Axial 0.130Diax0.360L 3.30mmx9.14mm 6.8mH