Bourns PM2110-561K-RC
Ind High Current Wirewound 560uH 10% 1KHz Iron 2.5A Box
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
Newark
_legacy Avnet
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns PM2110-561K-RC 符号、封装和 3D STEP 模型。
Introduction Date2000-10-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Ind High Current Wirewound 560uH 10% 1KHz Iron 3.2A Box
Inductor Power Unshielded Wirewound 560uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.33A 1.9Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 560uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 560uH 10% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 0.3A 2.5Ohm DCR T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 560uH 10% 1KHz Ferrite 0.06A 28.6Ohm DCR 1210 T/R
描述
General Purpose Inductor, 560uH, 10%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
1KHz 2.5A 560¦ÌH 146m¦¸ ¡À10% SMD,25.4X30.5MM , 30.5mm*25.4mm*14.48mm
FIXED IND 560UH 2.5A 146MOHM SMD
PM2110 Nonstandard 1.201Lx1.000W 30.50mmx25.40mm 560muH
2.5A 560uH ±10% SMD,25.4x30.5mm Power Inductors ROHS
Power Inductor, 560Uh, 2.5A, 10%; Rango De Producto:Serie Pm2110; Inductancia:560Μh; Inductancia, Tolerancia:± 10%; Resistencia Dc Máx.:0.146Ohm; Corriente Rms (Irms):2.5A; Cubierta Del Inductor Toroidal:30.5Mm X 25.4Mm X 14.48Mm |Bourns Jw Miller PM2110-561K-RC