Bourns PM1812-R12K-RC
Ind Chip Molded Bobbin Core 120nH 10% 25.2MHz 35Q-Factor Ferrite 770mA 1812 T/R
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页7 年前
Master Electronics
_legacy Avnet
Newark
X-ON
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805