Bourns CS160808-R12K
Inductor, ferrite, 120Nh, 10+% Tol, 10-% Tol, 0603-Case |Bourns, Inc. CS160808-R12K
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet3 页7 年前
_legacy Avnet
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.03%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 Bourns CS160808-R12K 符号、封装和 3D STEP 模型。
来源eCADmCAD文件
Ultra Librarian
符号封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 2012/0805
TAIYO YUDENLK2125R12K-T
Inductor RF Shielded Multi-Layer 0.12uH 10% 25MHz 20Q-Factor Ferrite 0.27A 0.2Ohm DCR 0805 T/R
Ind RF Chip Shielded Multi-Layer 120nH 10% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 200mA 0603
Fixed inductor 0603 0.12µH ±10% 200mA 1.60 x 0.80mm 0.80mm 0.2Ω 550MHz 25@25MHz
Ind Chip Shielded Multi-Layer 120nH 10% 25MHz 15Q-Factor Ferrite 50mA 0603 T/R
描述
General Purpose Inductor, 0.12uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
25MHz 205MHz 200mA 30@25MHz 120nH 300m¦¸ ¡À10% 0603 1.6mm*800¦Ìm*950¦Ìm
CS160808 0603 (1608Metric) 0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm 120nH
FIXED IND 120NH 200MA 300MOHM SM
200mA 120nH ±10% 300mΩ 0603 Inductors (SMD) ROHS