Bourns PM1812-681J-RC
Ind Chip Molded Bobbin Core 680uH 5% 796KHz 30Q-Factor Ferrite 50mA 1812 T/R
数据表和文档
3 个月趋势:
+49.76%
相关零件
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 680uH 5% 796KHz 30Q-Factor 50mA 30Ohm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 680uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
RF Choke Bobbin Core 680uH 5% 790KHz 60Q-Factor Ferrite 0.068A 25.3Ohm DCR AXL Bag
Ind RF Choke Bobbin Core 680uH 5% 796KHz 45Q-Factor Ferrite 113mA AXL T/R
General Purpose Inductor, 680uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
描述
796KHz 3MHz 50mA 30@796kHz 680¦ÌH 30¦¸ ¡À5% 1812 4.5mm*3.2mm*3.4mm
FIXED IND 680UH 50MA 30 OHM SMD
PM1812 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 680muH
50mA 680nH ±5% 1812 Power Inductors ROHS
Smd Inductor, 680 Uh, 50Ma, 5%, 2Mhz, Full Reel; Inductance:680Μh; Dc Resistance Max:30Ohm; Self Resonant Frequency:3Mhz; Dc Current Rating:50Ma; Inductor Case/Package:1812 [4532 Metric]; Product Range:Pm1812 Series Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM1812-681J-RC