Bourns PM1812-180J-RC
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 18uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.19A 2.8Ohm DCR 1812 T/R
数据表和文档
相关零件
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 18uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 120mA 3.3Ohm DCR 1210 T/R
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 18uH 5% 2.52MHz 30 Q-Factor Ferrite 120mA T/R
General Purpose Inductor, 18Uh, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Smd, 1310 |Tdk NLV32T-180J-EFD
Ind Chip Molded Bobbin Core 18uH 5% 2.52MHz 30Q-Factor Ferrite 110mA 1210 T/R
General Purpose Inductor, 18uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind RF Choke Bobbin Core 18uH 5% 2.5MHz 50Q-Factor Ferrite 315mA AXL Bag
描述
General Purpose Inductor, 18uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
FIXED IND 18UH 190MA 2.8 OHM SMD
PM1812 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 18muH
Inductor, 18Uh, 190Ma, 5%, 15Mhz; Core Material:Ferrite; Dc Current Rating:190Ma; Dc Resistance Max:2.8Ohm; Inductance:18Μh; Inductance Tolerance:± 5%; Inductor Case Style:1812; No. Of Pins:2; Q Factor:50; Q Test Frequency:2.52Mhz Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM1812-180J-RC