Bourns PDB241-GTR02-103A2
Panel Control - 24Mm-St-Carbon /Bulk, Bag Packaging |Bourns, Inc. PDB241-GTR02-103A2
数据表
价格与库存
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet2 页12 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-2.50%
相关零件
Potentiometer, Carbon, 0.2W, 10000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
PDA24 24 mm Long Life Potentiometer 10K Ohm 15% 0.5 W 1(Elec)/1(Mech)Turn Panel Mount Tray
TT ElectronicsP160KNP-0EC15B10K
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.2W, 10000ohm, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
TT ElectronicsP160KNP-0QC20B10K
TT ElectronicsP231-QC20AR10K
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.25W, 10000ohm, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
描述
±20% 250mW 10kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
10K¦¸ ¡À20% 250mW 30.5mm*24mm*28mm
Potentiometers 10K 20% PLAIN AUDIO