Bourns PDB181-K420F-103B
Panel Control - 17Mm-St-Carbon /Tray Packaging |Bourns, Inc. PDB181-K420F-103B
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet5 页13 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-22.01%
供应链
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2013-03-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
±20% 60mW 10kΩ Potentiometers, Variable Resistors ROHS
Potentiometer, Carbon, 0.05W, 10000ohm, 20V, 20% +/-Tol, 4730
Potentiometer, Carbon, 0.05W, 10000ohm, 20V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
TT ElectronicsP160KN2-4QC20B10K
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.2W, 10000ohm, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
TT ElectronicsP160KNPD-4FC20B10K
TT ElectronicsP160KN-0QC20A10K
Res Conductive Plastic POT 10K Ohm 20% 1/10W 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm Pin Panel
描述
Potentiometer, Carbon, 0.2W, 10000ohm, 200V, 20% +/-Tol
POT 10K OHM 1/5W CARBON LINEAR
Res Carbon Film POT 10K Ohm 20% 0.2W(1/5W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm (29.5 X 17 X 21mm) Pin Panel Mount/Through Hole Automotive
10K¦¸ ¡À20% 200mW 200V 17mm*17mm*21mm