Bourns PDA17-VN20-102BK
Potentiometer, Carbon Composition, 0.1W, 1000ohm, 200V, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
数据表和文档
相关零件
Potentiometer, Carbon, 0.08W, 1000ohm, 150V, 30% +/-Tol, 1 Turn(s)
Res Carbon Film POT 1K Ohm 20% 0.08W 1(Elec)/1(Mech)Turns 6mm Pin Bracket Mount/Through Hole
Trimmer Potentiometer Carbon 6mm Cross Slot Hole PT 6 KV 1 K
TT ElectronicsP170N2-QC25BR1K
Potentiometer, Conductive Plastic, 0.1W, 1000ohm, 20% +/-Tol, 1 Turn(s)
PT10 Series 1K 10 mm Top Through-Hole 20 % Without Shaft Potentiometer
描述
Res Carbon Film POT 1K Ohm 20% 0.1W(1/10W) 1(Elec)/1(Mech)Turn 6mm (17 X 31.8mm) Pin Panel Mount/Through Hole
RES CBNFLM POT 1K OHM 20% 1/10W 6MM PIN TH