Bourns MOV-14D390KTR
14Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-14D390KTR
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
HQonline
element14 APAC
Electro Sonic
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+3.99%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2011-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
Varistor, Metal Oxide, 47V, 14Mm, 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. MOV-14D470KTR
PanasonicERZ-V10D470
V Series 38 VDC 30 V RMS 47 V 1 kA Through Hole Transient/Surge Absorber
93V 0.6W 7200pF@1kHz 10J 38V 30V 42V 1000A Radial Leaded Varistors ROHS
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 5.85nF 10A; Clamping 77V; Varistor 39V
LittelfuseV47ZA7P
Varistor Metal Oxide 30 Volt AC 38 Volt 1000 Amp 52 Volt Through Hole
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 4.95nF 10A; Clamping 30V; Varistor 47V
描述
77V 0.6W 7680pF@1kHz 8.6J 31V 25V 35V 1000A Radial Leaded Varistors ROHS
Var MOV 25VAC/31VDC 1000A 39V Thru-Hole Radial T/R
TVS Varistor, 25 VAC, 31 VDC, MOV-14DxxxK, 77 V, Disc, Radial Leaded, 16.5 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
39V 1KA 1 35V 43V 31V 25V 8.6J 5.1nF@1kHz
Varistor, Metal Oxide, 39V, 14MM, 10%