EPCOS B72214S0300K101
Epcos Standard Series Metal Oxide Varistor 4.95nF 10A; Clamping 30V; Varistor 47V
数据表和文档
Burklin Elektronik
Datasheet47 页8 年前
Ciiva
Newark
element14 APAC
TME
库存历史记录
3 个月趋势:
-23.33%
CAD 模型
从我们值得信赖的合作伙伴处下载 EPCOS B72214S0300K101 符号、封装和 3D STEP 模型。
3D下载
EE Concierge
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Varistor, Metal Oxide, 47V, 14Mm, 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. MOV-14D470KTR
LittelfuseV56ZA8P
VARISTOR, CIRCUIT PROTECT, 35VAC/45VDC, 103V, 10A, METAL OXIDE, 3900PF, RADIAL
TVS Varistor, MOV, 35 V, 45 V, StandarD Series, 110 V, Disc 14mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
LittelfuseV56ZT8P
ZT Series 45 VDC 35 V RMS 110 V Clamp 1000 A 3900 pF Radial Lead Varistor
PanasonicERZVGAD560
Panasonic ERZVGAD560 - Varistors (ZNR Surge Absorber)
PanasonicERZ-V10D470
V Series 38 VDC 30 V RMS 47 V 1 kA Through Hole Transient/Surge Absorber
描述
VARISTOR, 9.0J, 30VAC; Voltage Rating VAC: 30V; Voltage Rating V DC: 38V; Product Range: B722 Series; Clamping Voltage Vc Max: 93V; Varistor Case Style: Radial Leaded; Varistor Type: Metal Oxide Varistor (MOV); Peak Surge Curr