Bourns MOV-14D361KTR
Varistor, Metal Oxide, 360V, 14Mm, 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. MOV-14D361KTR
数据表和文档
IHS
Datasheet7 页3 年前
Farnell
element14 APAC
Electro Sonic
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.53%
Introduction Date2011-12-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
相关零件
PanasonicERZE10A361
ZNR MOV Transient,SurgeAbsorber,E Series ZNR surge absorbers series E dia10 D type 360V
Varistor, Metal Oxide, 390V, 14Mm, 10% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. MOV-14D391KTR
14Mm Radial Disc Mov /Tape & Reel - 14" Reel |Bourns, Inc. MOV-14D431KTR
LittelfuseV275LT20AP
LA Series 369 VDC 275 V RMS 710 V Clamp 4500 A 450 pF Radial Lead Varistor
LittelfuseV275LA20AP
LittelfuseV275LS20AP
LS Series 369 VDC 275 V RMS 710 V Clamp 4500 A 450 pF Radial Lead Varistor
描述
Var MOV 230VAC/300VDC 4500A 360V Thru-Hole Radial T/R
360V 4.5KA 1 324V 396V 300V 230V 93J 560pF@1kHz 4.8mm*20mm
TVS Varistor, 230 VAC, 300 VDC, MOV-14DxxxK, 595 V, Disc, Radial Leaded, 16.5 mm, Metal Oxide Varistor (MOV)
595V 300V 230V 360V Plugin Varistors ROHS
Varistor, 93J, Through Hole Mount
VARISTOR, METAL OXIDE, 360V, 14MM, 10%; Voltage Rating VAC: 230V; Voltage Rating V DC: 275V; Product Range: MOV-14DxxxK Series; Clamping Voltage Vc Max: 595V; Varistor Case Style: Disc 14mm; Varistor Type: Metal Oxide Varistor